Jak działa linia życia

Zestaw systemu składa się z centralki i dwóch breloków. Jeśli użytkownik posiada już (jakąkolwiek) centralkę alarmową może zostać przyłączony do Krajowej Sieci Ratownictwa poprzez posiadane urządzenia. By zwiększyć dostępność “Linii Życia”, osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą liczyć na bezpłatne wyposażanie w sprzęt.

Działania na rzecz ratownictwa utrzymywane są ze składek członkowskich użytkowników sieci wynoszących jedyne 20zł miesięcznie. Z racji charakteru Krajowego Sztabu Ratownictwa jako organizacji non-profit można być pewnym, że składka w całości zostanie przeznaczona na rozwój sieci i bezpieczeństwo jej członków.

Jako producent oprogramowania dla medycyny otwartej apelujemy o rozpropagowanie akcji “Linia życia” wśród Państwa pacjentów. Nie trzeba podkreślać jak ważna w dzisiejszych czasach jest dbałość o własne bezpieczeństwo. Sieć Ratunkowo-Alarmowa jest aktywna od 1989 roku, ale nie wszyscy wiedzą o jej funkcjonowaniu. Warto przekazać informacje dotyczące “Linii Życia” rodzinie i znajomym. Sytuacji, w których wzywa się Pogotowie Ratunkowe powinno doświadczać się jak najmniej. Nie mogąc przewidzieć co się wydarzy, warto zabezpieczyć siebie i swoich bliskich. Tak, aby w chwili zagrożenia życia lub zdrowia pomoc dotarła pod wskazany adres na czas.